Gallery of Alienora s dolls and miniatures.
Blog > Komentarze do wpisu
Tiny Kitty loves jewels

Do Kitek mam wielki sentyment - są wdzięczne i słodkie - chociaż - bądźmy szczerzy - nie umieją siedzieć po królewsku.... może to dlatego niektóre osoby mówią, że TK wyglądają jak hmmm panienki lekkich obyczajów. Buziaki i górna część ciała - zdecydowanie dziecięco-dziewczęce; włosy i bioderka - kobiece, puszyste i rozlożyste:)

Ale dzisiaj nie pokażę Kitkowych bioderek otulonych w moje szydelka:)

Będzie o tym jak TK kochają biżu.

Fragment różowej sukienki muszelkowej z ramiączkami zdobionymi szklanymi kolorowanymi od środka koralikami; i kolczyki do kompletu.

Kolczyki z trzema  kryształkami - to moje ulubione "moje dzieło":

Kolczyki powędrowały w świat:) Noszą je Tonnerki 16 calowe (Kitka ma 10 cali), więc i odbiór ich na lalce jest troszkę inny.  Kitki są przerysowane, nie można ich brać dosłownie -  w moich oczach te duże szklane korale dobrze się komponują z wielkimi okrągłymi oczami, i aż zbyt pełnymi ustami - do tego stopnia, że nawet do kolekcji zdjeć swoich prac nie zrobiłam żadnych fot w/w biżu w wersji "na 16 calowej tonnerce" - tylko Kitka była modelką.

sobota, 26 maja 2007, alienora

Polecane wpisy

  • przeprowadzka / removal

    Postanowiłam się przeprowadzić na blogspot.com. Skusiłam się na nowe opcje w prowadzeniu bloga. Ostatnimi czasy skupiam się na domku i miniaturach, lalki odeszł

  • nagroda od Old Maid

    Dzień tradycyjniezaczynam od miniaturowego świata i... ooo.... na dobry początek dostałam nagrodę od Ewy z bloga http://thesunnyhours112miniatures.blogspot.com/

  • Tinkowa sukienka

    Ponieważ ta sukienka pójdzie za czas niedługi w świat - wieszam jej zdjęcie na pamiątkę: