Gallery of Alienora s dolls and miniatures.
Blog > Komentarze do wpisu
przeprowadzka / removal

Postanowiłam się przeprowadzić na blogspot.com. Skusiłam się na nowe opcje w prowadzeniu bloga. Ostatnimi czasy skupiam się na domku i miniaturach, lalki odeszły w cień (chociaż nie sądzę, żeby całkowicie zniknęły z mojego życia), więc to dobry moment na blogowe zmiany. Nie likwiduję tego bloga - ale nowy będzie zdecydowanie domkowo-miniaturkowy, moje dawne lalki zostają tutaj.

Zapraszam Was do mojego nowego kącika - chwile potrwa zanim się do końca urządzę, ale z opowieści wie, że na blogspocie można się zadomowić:)

http://alienora74.blogspot.com/

I decided to move on blogspot.com. I was tempted by new options in running the blog. Recently, I focus on the dollhouse and miniatures, dolls fade into a shadow (but don't worry, I don't think they can completely disappear from my life), so it's a good time for changes. I don't liquidate this blog - but the new one will definitely about my dollhouse and miniatures - doll collection is staying here.

I invite you to my new corner - I need some time to make my new place cosy, but it won't take long, blogspot is known as a very frendly place for users:)

http://alienora74.blogspot.com/

piątek, 16 kwietnia 2010, alienora

Polecane wpisy

  • wyróżnienie od Zofianny

    Od swojej imienniczki dostałam cały wielki pakiet wyróżnień :))) Zosiu, bardzo pięknię dziękuję :))))) Wybrałam sobie jedno takie stylowe do powieszenia ooooo..

  • szydełko i nagrody

    Bezzdjęciowo dzisiaj będzie. Ale opowiem co miniaturkowego mnie pochłania wieczorami:))) Zakupiłam jedwabne nici (Anie należą się podziękowania za ten pomysł),

  • lalkowe spotkanie u mamyMani

    Ach.... wczorajsze popołudnie i wieczór pod znakiem lalczynych kredensów kuchennych i samych lalek był. Odwiedziłam mamęMani i normalnie prawie że nocnym wracać

Komentarze
Gość: alice50503, *.rzeszow.mm.pl
2011/03/12 21:15:55
I need a favour how you have some pullip or pullip distance and she is for you unnecessary, it is covering with dust you can send to me her with great willingness I will accept her
www.magicznyswiatkatherine.blogspot.com