Gallery of Alienora s dolls and miniatures.
środa, 30 maja 2007
Biżu dla 16 calowych

Brendowe kolczyki:

poniedziałek, 28 maja 2007
Brenda Starr prezentuje muszelki

Dzisiejszy wpis to dla mnie prawdziwa podróż sentymentalna - ze względu i na Brendę (moja pierwsza i wytęskniona tonnerka - to MUSIAŁA być Brenda) i na jej sukienkę (mój pierwszy tonnerkowy projekt) i na miejsce w którym sesja zdjęciowa się odbyła (parapet dziecinnego pokoju, którego juz chyba nigdy nie odwiedzę):)))

Dawne dzieje - bardzo lubię oglądać te zdjęcia:)))

sobota, 26 maja 2007
Tiny Kitty loves jewels

Do Kitek mam wielki sentyment - są wdzięczne i słodkie - chociaż - bądźmy szczerzy - nie umieją siedzieć po królewsku.... może to dlatego niektóre osoby mówią, że TK wyglądają jak hmmm panienki lekkich obyczajów. Buziaki i górna część ciała - zdecydowanie dziecięco-dziewczęce; włosy i bioderka - kobiece, puszyste i rozlożyste:)

Ale dzisiaj nie pokażę Kitkowych bioderek otulonych w moje szydelka:)

Będzie o tym jak TK kochają biżu.

Fragment różowej sukienki muszelkowej z ramiączkami zdobionymi szklanymi kolorowanymi od środka koralikami; i kolczyki do kompletu.

Kolczyki z trzema  kryształkami - to moje ulubione "moje dzieło":

Kolczyki powędrowały w świat:) Noszą je Tonnerki 16 calowe (Kitka ma 10 cali), więc i odbiór ich na lalce jest troszkę inny.  Kitki są przerysowane, nie można ich brać dosłownie -  w moich oczach te duże szklane korale dobrze się komponują z wielkimi okrągłymi oczami, i aż zbyt pełnymi ustami - do tego stopnia, że nawet do kolekcji zdjeć swoich prac nie zrobiłam żadnych fot w/w biżu w wersji "na 16 calowej tonnerce" - tylko Kitka była modelką.

piątek, 25 maja 2007
Fiolecik dla Kyori

Fiolecik - jeden z moich ulubionych kolorów - Kyori Sato było w nim do twarzy:)))

czwartek, 24 maja 2007
Lato 2006 dla 16 calowych dziewczyn

Te ciuszki powstały na specjalne zamówienie Anki i jej cudnych lalek:

Prześliczna Silver Sensation Daphne w letniej sukience w paseczki

 Poniżej Esme w czarnym topiku zapinanym na karku i w pomarańczowej ażurowej sukience (tutaj zależało nam na podkresleniu niespotykanego koloru ust Madison Esme):

Ach i pierścionek w owym czasie dla Ankowych panien popełniłam...i topik...

Powyższe zdjęcia publikuję dzięki uprzejmości Ani, która jest ich autorką:)))

OOAK Blue Fashion for SPA

Kostium kapielowy retro - dla mojej ukochanej SPA. Wykończony szklanymi koralikami + kolczyki made by Alienora; bransoletki z zestawu Fashion Fever Barbie.

Mała niebieska w esy-floresy - szyłam ją dla zupełnie innej gabarytowo lalki - okazała się być idealna dla tweegowatych silek - bardzo lubię ten zestawik Spa bez peruki w błękitach i turkusach z przezroczystymi koralikami...

Sandra - całkowity repaint

Na początek moje stare prace - z czasem bieżące rzeczy będę wrzucać:)))

Sandra - dostała całkowity repaint twarzy; i kolczyki mojego autorstwa. Ciuszek do zdjęć wypożyczyła Red Moon:)))