Gallery of Alienora s dolls and miniatures.
czwartek, 31 lipca 2008
Wieszak Kupidyna

Ponieważ "Kupidyn" jest psem myśliwskim - nad swoim posłaniem ma półko-wieszaczek z odpowiednimi motywami... chociaż tak naprawdę.... to on na dziki jest, a nie na kaczki:)))))

Jeszcze nie ustalono co bedziemy eksponować na tym ślicznym balkoniku - przeczucie mi mówi, że coś co jeszcze do nas nie trafiło:)))

środa, 30 lipca 2008
Kuchenne klimaty

Kuchenna półeczka z przestrzennym obrazkiem - wisi sobie w kuchni, obok szafeczki, tej z miniaturową niebieską kuchnią.

Zamówiona była wersja, w której obrazek stanowił drzwiczki szafeczki - przypadkowo przyszła wersja z płaskim obrazkiem, o której istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Ale w sumie dobrze się stało, bo docelowo ten półeczko-wieszaczek wdzięczniejszy jest.

wtorek, 29 lipca 2008
Sewing machine:)))

Osobiscie jestem noga jeśli chodzi o maszyny do szycia - nadrabiam ręcznymi dłubankami. Ale kącik do szycia w domku 1:12? Czemu nie.

I oto mój nowy prezent od męża:

Metr od razu został wywalony z zestawu - kompletnie skali nie trzyma. Dokleję do maszyny jeszcze miniaturową igiełkę - a raczej jej fragment - jest gdzie, i maszyna na tym zyska. I pewnie wymienię materiał na inny, coby nie mieć 'standardu":)))

poniedziałek, 28 lipca 2008
Dzbanek - kredens

Ponieważ prócz lalek, i ich sprzętów oraz miniatur zupełnie innego rodzaju, które kolekcjonuje mój mąż, obrastać zaczynamy w najróżniejsze uzytkowe miniaturowe przedmioty domowe, nadszedł czas na nową kategorię na moim blogu: miniatury - wnętrze.

To cudeńko zajmuje honorowe miejsce w naszej jadalni, na chlebaku. Nie można go nie zauważyć:)))  Ma coś ok 25 cm. Oczywiście herbaty w nim nie parzę, chociaż jest to prawdziwy czajniczek - walizka z gazetą, to pokrywka:)))