Gallery of Alienora s dolls and miniatures.
piątek, 17 lipca 2009
Happy Graduation

Taka.... niespodziewana niespodzianka:))))

00:07, alienora , Momoko
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 13 lipca 2009
Łysolka w peruce

Panna Bold nie ma jeszcze rzęs. Co prawda pobrałam od dawcy całe oczy, ale uhhhhh nie mogę z nich wydłubać rzęs! Kto to produkuje takie porządne lalki-niemowlaki, że nie da się ich rozebrać na częsci pierwsze! No ale dajmy spokój rzęsom - ważne, że peruka pasuje.

Peruka pochodzi z pewnej allegrowej porcelanki. Porcelanka poszła w świat. Peruka znalazła nową panią:)))

niedziela, 12 lipca 2009
OOAK Evita

Mam wolna chwilę, a nie mogę robić nowych zdjęć - ale... wygrzebałam coś, czego wcześniej nie pokazywałam: repaintowana simbka - Disneyowska Cinderella. Mało kto ze znanych mi kolekcjonerów lalek lubi playlinowe Simby - też za nimi nie przepadam - ale odkryłam, że przynajmniej te z bajek Disney'a jako material na ooaki mają duży potencjał - ładny mold, włosy dobrej jakości (Kopciuszek dostała koronę w własnych włosów), no ten śliczny odcień skóry... Oryginalnie lalka miała rozchylone wargi - ale nieinwazyjnie je zamknęłam:) specjalnym preparatem wypełniającym i farbą. Nie bardzo mi się podoba wycinanie zębów skalpelem - efekt uśmiechu Kaczora Donalda potem powstaje..

No i ponieważ te lalki są drobniejsze niż playline Barbie, mieszczą się znakomicie w ciuchy silkstone Barbie - Spa pożyczyła do zdjęć swoją ulubioną suknię.

wtorek, 07 lipca 2009
Famous Fashion - Zimowe pastele dla Fleur

Oj, w dzieciństwie marzyłam o tym stroju dla Fleur... mój maly folder z modelami Fleur był na tym obrazku 'wyoglądany' równo...

Zabawna sprawa ile lat później marzenia potrafią się spełniać:))) To tylko potwierdza fakt, że nie trzeba z nich rezygnować - NIGDY. Lat trzeba było, żeby na pewnego dobrego duszka na literkę A. trafić:)))))))

Tej Fleur włosów nowych chyba rerootować nie będę - postaram się je może troszkę podrasować, ale na razie takie zdjęcie wklejam. Ta lalka ma na wpół porcelanową cerę - stworzona jest do róży i błękitów i zimy. A ponieważ nie ma śniegu więc zdjęcie gablotowe - bo trochę głupio do ogrodu w czapce z pomponem wychodzić:)))

niedziela, 05 lipca 2009
Jump into the world of Fleur

Amazonka w czerwonym ciuszku miała tę zapinkę w komplecie. Gadżet dla fanek Fleur:

Mój leży na półeczce - ale jeśli będę miała odpowiednią torbę, żeby go nosić, to wyjdzie z gabloty:)))

czwartek, 02 lipca 2009
LDD - Lottie

Widziałam je kiedys, ale dzisiaj oko na dłużej na nich zawiesiłam: Leaving Dead Dolls. Niby coś wspólnego z Jabłuszkowymi dziewczynkami mają, ale hmmmm, są inaczej martwe niż tamte - hmm.... zdecydowanie BARDZIEJ. Mój mąż powiedział, że są złe.... Więc nici z dzielenia się jedną półeczką z Animulą i Irae. Niektóre LDD mnie przestraszają aż za bardzo, nie wszystkie mogłabym trzymać w domu....

Ale mam ulubienice - subtelna makabra jak powiedziała Aditi - taka nam obydwu przypada do gustu:))):

 Lottie (seria 3), zm. 02.11.1963, nadużyła aspiryny.

 Frozen Charlotte (seria 12) zm. 31.12. 1840; jak powiadała jej mama, po cienkim lodzie jeździła....

 Isabel (seria 16) - no tutaj, już troszkę mniej przyjemnie, ale sie jeszcze nie boję. Wbrew pozorom zmarła współcześnie (2005).

"Do I really need these disgusting eyes?"
Isabel cried.
"I am much prettier wearing this disguise,"
Isabel sighed.
And with the sharp end of a stick
Isabel pried,
And with one last bloody flick
Isabel died

Jest i Eleanor - oczywiscie nie mogłam jej nie zajrzeć pod prześcieradło..... ale nie będę pokazywać co tam zobaczyłam, bo yyy... wolę, żeby mi się nie śniła.

http://www.livingdeaddolls.com/

22:49, alienora , LDD
Link Dodaj komentarz »