Gallery of Alienora s dolls and miniatures.
poniedziałek, 07 grudnia 2009
słodka niespodzianka:))))))
A dzisiaj kogo zastałam po powrocie do domu?:))))))

Niesamowita jest. Chyba pójdzie ze mną do pracy, żebym mogła sobie oczy nacieszyć - bo w mojej nowej cudnej pracy mogę sobie trzymać na biurku różne miłe przedmioty i nikomu nic do tego:))))))))))
Anais pięknie dziękuję:)))))) i za śliczne opakowanie też:))))))
niedziela, 12 lipca 2009
OOAK Evita

Mam wolna chwilę, a nie mogę robić nowych zdjęć - ale... wygrzebałam coś, czego wcześniej nie pokazywałam: repaintowana simbka - Disneyowska Cinderella. Mało kto ze znanych mi kolekcjonerów lalek lubi playlinowe Simby - też za nimi nie przepadam - ale odkryłam, że przynajmniej te z bajek Disney'a jako material na ooaki mają duży potencjał - ładny mold, włosy dobrej jakości (Kopciuszek dostała koronę w własnych włosów), no ten śliczny odcień skóry... Oryginalnie lalka miała rozchylone wargi - ale nieinwazyjnie je zamknęłam:) specjalnym preparatem wypełniającym i farbą. Nie bardzo mi się podoba wycinanie zębów skalpelem - efekt uśmiechu Kaczora Donalda potem powstaje..

No i ponieważ te lalki są drobniejsze niż playline Barbie, mieszczą się znakomicie w ciuchy silkstone Barbie - Spa pożyczyła do zdjęć swoją ulubioną suknię.

czwartek, 24 maja 2007
Sandra - całkowity repaint

Na początek moje stare prace - z czasem bieżące rzeczy będę wrzucać:)))

Sandra - dostała całkowity repaint twarzy; i kolczyki mojego autorstwa. Ciuszek do zdjęć wypożyczyła Red Moon:)))