Gallery of Alienora s dolls and miniatures.
środa, 23 grudnia 2009
Kuchnia Mikołajki i Mikołaja
Właśnie skończyłam pakować prezenty. Pora coś choć trochę świątecznego tu pokazać. Tadam.....


...jedne z moich ulubionych magnesów lodówkowych!
Mikołajowa parka pochodzi ze Szwecji. A kuchenka z allegro hehehe To był prezencik od osoby, od której sto lat temu kupiłam szafeczkę z miniaturkową kuchnią w środku. Ponieważ nie mogłam się doliczyć jednego naczyńka w kuchence, ten przemiły człowiek sprezentował mi kuchenkowy magnes. Naprawdę nie mógł mi sprawic większej niespodzianki:)))
Na zdjęciu widać, że dolna szufladka się naprawdę otwiera.


czwartek, 31 lipca 2008
Wieszak Kupidyna

Ponieważ "Kupidyn" jest psem myśliwskim - nad swoim posłaniem ma półko-wieszaczek z odpowiednimi motywami... chociaż tak naprawdę.... to on na dziki jest, a nie na kaczki:)))))

Jeszcze nie ustalono co bedziemy eksponować na tym ślicznym balkoniku - przeczucie mi mówi, że coś co jeszcze do nas nie trafiło:)))

środa, 30 lipca 2008
Kuchenne klimaty

Kuchenna półeczka z przestrzennym obrazkiem - wisi sobie w kuchni, obok szafeczki, tej z miniaturową niebieską kuchnią.

Zamówiona była wersja, w której obrazek stanowił drzwiczki szafeczki - przypadkowo przyszła wersja z płaskim obrazkiem, o której istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Ale w sumie dobrze się stało, bo docelowo ten półeczko-wieszaczek wdzięczniejszy jest.

poniedziałek, 28 lipca 2008
Dzbanek - kredens

Ponieważ prócz lalek, i ich sprzętów oraz miniatur zupełnie innego rodzaju, które kolekcjonuje mój mąż, obrastać zaczynamy w najróżniejsze uzytkowe miniaturowe przedmioty domowe, nadszedł czas na nową kategorię na moim blogu: miniatury - wnętrze.

To cudeńko zajmuje honorowe miejsce w naszej jadalni, na chlebaku. Nie można go nie zauważyć:)))  Ma coś ok 25 cm. Oczywiście herbaty w nim nie parzę, chociaż jest to prawdziwy czajniczek - walizka z gazetą, to pokrywka:)))